Trzy lata Między stronami!

27.6.15

Dokładnie trzy lata temu postanowiłam założyć Między stronami. Dokładnie trzy lata temu rozpoczęłam rozwijanie tego miejsca i dzielenie się z Wami moimi opiniami i wszelkimi przemyśleniami. Cieszę się, że ta pasja trwa już tyle czasu i że wciąż mi się to nie nudzi. Nie chcę znów pisać długiej, melancholijnej notki. Pojawiały się już one rok i dwa lata temu, i wszystko to mogłabym napisać także teraz. Po prostu chcę powiedzieć, że do mojego blogowego tortu wkładam dziś trzy świeczki i cieszę się niezmiernie z tej kolejnej rocznicy. I dziękuję oczywiście! Dziękuję gorąco, że jesteście, bo bez Was prowadzenie tego miejsca nie miałoby sensu!!


26 komentarzy:

 1. Hoho, ładny kawał czasu, gratuluję !:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie gratulacje i życzę dalszych sukcesów ^-^

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja dziękuję, że ty jesteś! Że piszesz, że wciąż wkładasz serce w to co robisz, że trwasz przy pasji. :) To naprawdę piękne. :) I życzę ci kolejnych udanych lat, kolejnych rewelacyjnych książek, seriali i filmów i tematów do notek. :)
  Powodzenia i gratuluję! :*
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzisz, ja trzech lat nie dotrwałam i założyłam nowego bloga, na którego zapraszam : depozyt-mysli.blogspot.com . A Tobie serdecznie gratuluję tych trzech lat i czekam na kolejne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może z nowym blogiem ten staż będzie dłuższy. ;) Dzięki! :)

   Usuń
 5. Trzy lata to niezły wynik. W związku z tym życzę Ci kolejnych trzech... sześciu... dziewięciu... i tak cały czas rosnąco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratki i kolejnych lat blogowania życzę ;) Swojego bloga prowadzę od kwietnia 2011 i zawsze mi się wydaje, że to już tyyyyle czasu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas szybko leci. Czasem mnie to przeraża. Dzięki! :)

   Usuń
 8. Gratulacje! I oby tych świeczek na blogowym torcie było znacznie więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Odpowiedzi
  1. To jakoś tak samo z siebie przychodzi. ;)

   Usuń
 10. Gratulacje i dużo, dużo szczęścia i książków na przyszłość :) Żeby blogowanie sprawiało Ci coraz więcej radości, a dobre pomysły same przychodziły :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Obyś byłą z nami jak najdłużej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) Mam nadzieję, że jeszcze dłuuuugi czas będę prowadzić to miejsce. ;)

   Usuń