Współpraca

19.1.16
Z chęcią podejmę współpracę recenzencką z wydawnictwami, 
portalami literackimi, księgarniami czy autorami. Jestem też otwarta na inne formy współpracy związanej z literaturą, jak też i edukacją. Oto, jak wygląda współpraca z mojej strony:


  • Czytam i recenzuję tylko książki, które mnie zaciekawią. Nie chcę zamykać się w kilku kręgach, chętnie sięgam po rzeczy dla mnie nowe, ale myślę, że nie ma większego sensu zamawiać czegoś, co mnie nie interesuje, aby potem męczyć się z przeczytaniem i pisać złą opinię.
  • Książki oceniam tylko na podstawie tego, jak je odebrałam. Nie chcę się nikomu przypodobać ani udawać złośliwej i wytykać błędy na siłę. W swoich opiniach jestem szczera. 
  • Recenzje publikuję także na portalach: lubimy czytaćna kanapiewebook oraz na stronach księgarni: świat książki i matras. W razie potrzemy mogę je także zamieścić w innych miejscach.
  • Przeczytanie i zrecenzowanie książki zajmuje mi około miesiąca. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zawsze mogę postarać się zrobić to szybciej.
  • Za każdym razem informuję, kiedy przesyłka do mnie dojdzie, wysyłam wiadomość z linkami do miejsc, gdzie ukazała się dana recenzja, odpisuję także na każdą wiadomość.


Kontakt do mnie: kinga.pacak@onet.pl

Nawiązałam współpracę z:


Dziękuję za zaufanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz