Świąteczne życzenia

24.12.14


Jak co roku, chciałabym złożyć Wam świąteczne życzenia. Abyście spędzili ten czas wypełnieni ciepłem w gronie najbliższych. Zdrowia - bo to najważniejsze. Wiele radości i uśmiechu. Spełnia tych marzeń, o których wiecie tylko Wy. Życiowej realizacji. Samych świetnych książek, jeżeli nie takich, które zmienią coś w Waszym życiu albo czegoś nauczą, to chociaż takich, z którymi spędzicie miło czas. Wielu nowych czytelników. Weny do rozwijania Waszych blogów. No i oczywiście samych pyszności na stole i tylko trafionych prezentów pod choinką.
12 komentarzy:

 1. Tobie również zdrowych, pogodnych pełnych radości Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym napisać coś błyskotliwego i niesamowitego, ale obawiam się, że w związku z twoimi życzeniami, mogę napisać jedynie NAWZAJEM. :) Wesołych Świąt, kochana!
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy życzeniach nie potrzebna błyskotliwość, ważne, żeby płynęły z serca. :) Dziękuję bardzo:*

   Usuń
 4. Zdrowych i Pogodnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie Także spokojnych i pogodnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych i radosnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także duużej ilości przeczytanych książek w nadchodzącym roku (oczywiście tylko tych najlepszych!).

  OdpowiedzUsuń
 8. I wzajemnie! Przede wszystkim zdanej matury i dostania się na wymarzone studia w tym 2015. Ale również szczęścia i miłości, a także spełniania marzeń na resztę życia. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nadal mamy święta, więc ja życzę Ci ogromnego worka wolnego czasu, by móc czytać książki :)

  OdpowiedzUsuń