Wesołych świąt!

24.12.13Z okazji świąt, które tak szybko do nas zawitały chciałabym życzyć Wam tradycyjnie wszystkiego dobrego! Aby te dni, jak i cały rok minęły Wam bez zmartwień, aby otaczało Was ciepło, i aby każdy z Was w każdej chwili czuł się potrzebny i niezastąpiony! Życzę Wam samych prawdziwych przyjaciół i szczerych ludzi na Waszej drodze! Zdrowia, radości, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń! Samych trafionych prezentów pod choinką (wszyscy wiemy, że mają to być głównie książki), zwiększenia popularności Waszych blogów o dziesięć razy, weny do pisania świetnych recenzji, aby waga 7 stycznia nie wprowadziła Was w depresję (sama sobie tego życzę;)) i samych wspaniałości!


Amelia Grey


today is christmas eve <3 | Tumblr

10 komentarzy:

 1. Dziękuje za życzenia (życzenia wiadomo - kierowane do ogółu, ale ja się czuję wliczona w ten ogół xD). Tobie również wesołych świąt i wszystkiego co najlepsze! :D Najśmieszniejsze, że ta część o przyjaciołach i szczerych ludziach rzeczywiście może się spełnić w tym roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt! :)

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za życzenia i oczywiście składam ci takie same: zdrowia, szalonej zabawy,całej rodziny przy stole, spełnienia marzeń... :*

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych, wesołych, pogodnych, szczęśliwych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciepłych i radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. i Tobie również tego samego! Szczególnie tych książek i dobrej wagi w styczniu... :D
  Wesołych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Radosnych i rodzinnych Świąt, wspaniałych (oczywiście książkowych) prezentów pod choinką i spełnienia marzeń oraz planów! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych świąt! Oraz oczywiście sukcesów w przyszłym roku i spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję bardzo i właściwie nie wiem, czego mogłabym Ci jeszcze życzyć :) Może uśmiechu na twarzy, szczęścia, miłości i niezapomnianych chwil w gronie rodzinnym...
  Wesołych Świąt! :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych i spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń