Podsumowanie września

30.9.13

Dopiero co narzekaliśmy, że zaczyna się rok szkolny, a tymczasem wrzesień już za nami. Nie będziemy już musieli czuć się samotni w obowiązkach szkolnych, bo studentom również kończy się słodkie lenistwo. Słońce coraz rzadziej już nas odwiedza, zastępowane przez nieznośne deszcze, wiatry i pluchę. Dla czytelnika to bardzo dobry czas, bo może on oddać się kochanej lekturze, zatopiony pod kocykiem, z kubkiem kakaa w jednej ręce i książką w drugiej. Jeżeli tylko zapomnimy o szkolnych obowiązkach, ta jesień nie będzie wcale taka zła. Dla porządku jednak porozmawiajmy trochę o wrześniu.

Udało mi się przeczytać 5 książek:

Za najlepszą bez wątpliwości uznaję ,,Harry'ego Pottera i Komnatę Tajemnic". Znowu muszę stwierdzić, że żałuję, że nie przeczytałam wcześniej tej serii. Kolejne dwie części już czekają na półce, na wolną chwilę mojego, jakże drogocennego, czasu. Wielkim zaskoczeniem było ,,Gdzie jesteś, Leno?". Naprawdę nie  spodziewałam się, że ta książka będzie aż tak dobra. Zawiodłam się nieco na ,,Ostatniej spowiedzi" i ,,Wyspie z mgły i kamienia", jednak nie mówię, bo były to naprawdę dobre książki, jednak nie aż tak dobre, jak się spodziewałam. Najgorzej w tym miesiącu odebrałam ,,Azyl".

Wyzwania:
 • Przeczytam tyle, ile mam wzrostu - +14cm
 • Czytam fantastykę - 1
 • Pod hasłem - 0
 • Czekam na list z Hogwartu - 1
 • Z listą BBC -1

Inne:
 • Uzupełniłam zakładkę z listą recenzji i uporządkowałam je alfabetycznie. Stwierdziłam bowiem, że jeżeli będziecie chcieli znaleźć jakąś recenzję, w taki sposób będzie Wam łatwiej, niż w kolejności dodania. <Klik>
 • Udało mi się także podjąć współpracę z wydawnictwem Fabryka Słów, z czego naprawdę się cieszę. 

Mniej więcej tak się wszystko przedstawia. Wyniki, biorąc pod uwagę rok szkolny, uważam za dość przeciętne. Zawsze mogło być lepiej, ale gorzej także, więc staram się patrzeć pozytywnie. W październiku mam nadzieję, że będzie lepiej lub w najgorszym wypadku podobnie. 

Jak u Was przedstawia się wrzesień? Dzielcie się wynikami.
Pozdrawiam,
A.

17 komentarzy:

 1. Też przeczytałam 5 książek ;) udanego października życzę. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Potter. <3 Świetny wynik, gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja we wrześniu 10 książek, ale to dlatego, że planowałam generalną powtórkę na studia :))
  Poza tym, ja się modlę o takie wyniki, jak ty miałaś, od października, a czuję, że może być kiepsko. Na moim blogu też szykują się zmiany, więc zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ladny wynik! :) Ja w tym miesiącu poszalalam i przeczytalam 10 ksiazek (nie wiem jakim cudem...) ;)

  Pozdrawiam!
  D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyników i zazdroszczę współpracy z Fabryką. To naprawdę duże wyróżnienie, więc domyślam się, że Twoja radość musi być ogromna.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nigdy nie robię jakoś podsumowań, ale w sumie myślę, że około 20 książek będzie :)
  Gratuluję wyników :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję współpracy, poza tym super wynik :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięć książek to naprawdę niezły wynik :) Gratuluję współpracy i zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyczuwam nutkę złośliwości w tym nie byciu osamotnionym ;D Moje wyniki we wrześniu podobne, muszę się poprawić w tym miesiącu. I Tobie też życzę powodzenia na październik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka złośliwość? U mnie? To czyste stwierdzenie faktu:)

   Usuń
 10. Ja też bardzo żałuję, że nie przeczytałam o Harry'm wcześniej ;c Na szczęście można to nadrobić. ;p Nie wiem czy zabierać się za "Ostatnią spowiedź", bo słyszę naprawdę różne opinie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem możesz. Książka naprawdę wciąga, jednak moim zdaniem za arcydzieło jednak uznać jej nie można.

   Usuń
 11. Mój wrześniowy wynik identyczny. Mam nadzieję, że w październiku się poprawię, chociaż i tak jest lepiej niż się spodziewałam :-) Gratuluję nawiązania współpracy! Lubię książki tego wydawnictwa i mam nadzieję, że i mnie kiedyś w przyszłości się uda :-)
  A tymczasem powodzenia w październiku - zarówno w szkole, jak i w czytaniu :-)

  OdpowiedzUsuń