Pierwsze urodzinki!!

27.6.13
Czas szybko mija, prawda? Wydaje się, że to wczoraj wpadł do mojej główki pomysł, żeby poszukać nowych książek do czytania. Grzebałam w naszym kochanym Internecie, aż natrafiłam się na bloga Zakładka do przyszłości i Pudełko książek. Poczytałam i stwierdziłam, że też chce robić coś takiego. Prowadzić swoje miejsce, dzielić się opiniami i poznać nowych ludzi z podobną pasją. Jak to ja, przespałam się z tym pomysłem, żeby sprawdzić, czy następnego dnia nie przejdzie mi ochota na założenie bloga. Nie minęła i 27 czerwca 2012, w ubłagany czas po radzie, kiedy szkoła nigdy nie widzi już mojej osoby postanowiłam to zrobić. Wkręciłam się co niemiara i choć problemy z ustawieniem wszystkiego i z tym, żeby ktoś zaczął mnie odwiedzać były, to i tak dawało mi to wiele radości. Kiedy przeczytałam pierwszy komentarz cieszyłam się, jak głupia i już sami możecie sobie wyobrazić, jak wtedy wyglądałam. Pierwszy obserwator sprawił, że poczułam, że coś z tego może być i za to bardzo dziękuję. 
Przez ten rok nauczyłam się wiele. Nie będę wypisywać tego wszystkiego, bo nie na tym ten post ma polegać. Chcę, żebyście wiedzieli, że prowadzenie tego miejsca dało mi poczucie, że mam coś swojego i tylko mojego. Pasję, którą mogą rozwijać i się nią dzielić. Ależ sentymentalnie się zrobiło. Zwykle tak nie ględzę, prawda??
Jak widzicie chęć na pisanie nie mija i coś czuję, że tak szybko nie minie. Dodam, że moje przeczucia z reguły mnie nie zawodzą. W głowie tkwi mi wiele pomysłów, a z uwagi na to, że przed nami wakacje, to pewnie któreś nich uda się wprowadzić w życie.
Pamiętacie, że wspominałam o konkursie urodzinowym? Nie myślcie sobie, że o nim zapomniałam, co to, to nie. W następnej wolnej chwili biorę się za zrobienie banerku i napisanie posta, i konkurs startuje. Będziecie??

To tyle moich wywodów na dziś. Biegnę dalej świętować ten piękny dzień.
Pozdrawiam!!

29 komentarzy:

 1. Obyś jak najdłużej miała chęć na pisanie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję roczku bloga! Obyś została z nami jeszcze długo, Kochana :*
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego i życzę Ci jeszcze kilkunastu urodzin bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję pierwszego roku bloga! Czuję, że zostaniesz tutaj jeszcze dłuugo, prawda? A przynajmniej taką mam nadzieję ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 5. wiem co czujesz, sama niedawno zaczęłam, mam nadzieję że za rok będę mogła również umieścić taki post. Gratuluję, że jesteś tu już tak długo ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem co czujesz, bo w tej chwili mam tak samo jak Ty na początku. Dziś właśnie zaczęłam i mam nadzieję, że tak szybko się nie poddam. Gratuluję rocznicy. :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i powodzenia w prowadzeniu bloga życzę:)

   Usuń
  2. Dziękuję. :)
   A co do 'Greya' to właśnie o to mi chodziło. Żeby ująć tą jej komercyjność i płytkość na dobrą sprawę. nie wiem czy mi się to udało, ale jestem w dobrej wierze. Co do autorki... Myślę, że ocena końcowa jest dość wymowna. Za wielkich sukcesów w branży raczej nie osiągnie, chyba, że będzie pisać książki podobne do tej wyżej wymienionej. Równie dobrze mogłaby się przerzucić na czasopisma pornograficzne. Wyszłoby na to samo.

   Usuń
 7. Gratuluję wytrwałości, mam nadzieję, że ja też za jakieś 9 miesięcy będę mogła wstawić taki post :) Jestem ciekawa konkursu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wytrwałości! I oby wena nigdy nie opuszczała :). Mi do roku jeszcze trochę, ale ciągle do przodu i mam nadzieję, że w moją rocznicę również będę miała czym się chwalić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje :D Oby więcej takich rocznic :D

  OdpowiedzUsuń
 10. wow, rok to już coś. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW! Gratulacje i kolejnych udanych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratulacje i słoneczne pozdrowienia :^))

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów z blogiem:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ależ szybko to zleciało... U mnie już ósmy miesiąc będzie. Kochana, gratuluję Ci wytrwałości i życzę kolejnych równie świetnych recenzji! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję pierwszego roku na tym blogu. Czekam z niecierpliwością na konkurs, może się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gorąco gratuluję! :)
  Ja dopiero zaczynam niedawno minął u mnie miesiąc :>
  Jeszcze muszę dużo popracować,aby Ci dorównać, ale ćwiczenie i szczere chęci czynią mistrza, dlatego będę się bardzo starała.

  Czekam na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Też tak mam, że z niektórymi pomysłami muszę się przespać. Cóż, w świetne dnia niektóre z nich nie wydają się już takie genialne. ;P
  Wszystkiego najlepszego, wielu świetnych książek do zrecenzowania i zapału do blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję roku i życzę wielu kolejnych!

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję roku! Ja szczerze mówiąc przegapiłam pierwsze urodziny mojego bloga, które były kilka dni temu i nie mam pojęcia jak to się stało.

  OdpowiedzUsuń
 20. No to pozostaje mi tylko pogratulować rocznicy! Jestem ciekawa jaki konkurs dla nas wymyślisz! :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Wszystkiego dobrego! Nie wiedziałam, że Twój tylko trzy dni po moim obchodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Blisko sibie założyłyśmy bloga bo u mnie jest 29.06.12. :) Sama nie czuję że to już jest rok. :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję i życzę kolejnych owocnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń