Wyzwanie - urban fantasy

2.1.13
Nowy rok - nowe wyzwania. I ja postanowiłam spróbować swoich sił. Jako, że jestem osobą z natury niezdecydowaną, długo zastanawiałam się nad doborem takowego wyzwania. Wybór padł na "Wyzwanie - urban fantasy" na blogu "Czytadła Tetiisheri". Jako, że gatunek urban fantasy bardzo lubię mam nadzieję, że wyzwaniu temu podołam.


Zasady wyzwania:
 • Wyzwanie "Urban fantasy" rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2013 roku i trwać będzie do 31 grudnia 2013 roku.
 • Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby, które posiadają blogi. Przyłączyć można się w dowolnej chwili poprzez pozostawienie komentarza poniżej, wystarczy zwyczajowe "Zgłaszam się" :)
 • Każda chętna osoba proszona jest o zamieszczenie na swoim blogu widocznego powyżej baneru nawiązującego do wyzwania. Baner powinien linkować do tej właśnie strony. Miło by mi było, gdybyście również na swoich blogach zamieścili notkę informującą o tym, że zgłosiliście się do wyzwania (z linkiem do wspomnianej zakładki), dzięki czemu jeszcze więcej osób dowiedziałoby się o wyzwaniu :)
 • Należy w każdym miesiącu trwania wyzwania przeczytać przynajmniej jedną książkę z gatunku fantastyki - dobór literatury pozostawiam już Wam. Oczywiście im więcej tym lepiej :)
 • Każdą przeczytaną książkę należy zrecenzować, następnie opublikować recenzję na swoim blogu oraz podesłać mi link tej recenzji. Linki proszę zamieszczać w komentarzu poniżej, wpisując: autora, tytuł, link do recenzji.
 • Wasza recenzja powinna kończyć się informacją, że książka została przeczytana w ramach omawianego wyzwania. Można to zrobić poprzez krótką tekst, bądź wklejenie baneru, które będą linkować do tej właśnie strony. 
 • Na początku każdego nowego miesiąca pojawiać się będzie krótka informacja z podsumowaniem Waszych dotychczasowych osiągnięć w ramach wyzwania "Urban fantasy"
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Z mojej strony bardzo Was do tego wyzwania zachęcam, bo urban fantasy, to gatunek, który naprawdę warto poznać bliżej!!7 komentarzy:

 1. Kocham urban fantasy, ale niestety nie wyrobię z nabywaniem i czytaniem książek w takim tempie, bo czeka na mnie wiele innych z różnych gatunków. Poza tym jednego wyzwania już się podjęłam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanowię się jeszcze nad tym wyzwaniem, ale dzięki za cynk ;3
  recenzje-literackie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za notkę o wyzwaniu :)
  Mam nadzieję, że informacja trafi do szerszego grona blogerów, którzy dołączą do wyzwania.
  Książek z gatunku urban fantasy jest na rynku polskim całkiem sporo, jeśli ktoś lubi ten gatunek - zachęcam do udziału.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne wyzwanie, życze wytrwałości :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  booksloovers13xd.blogspot.com - o książkach
  moviesloovers.blogspot.com - o filmach

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, czy kiedykolwiek czytałam coś z tego gatunku. Na pewno zapowiada się super, ale nie wiem, czy podołam. Na razie w wyzwaniu udziału nie biorę, może innym razem, ale Tobie życzę powodzenia i wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń